Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Pencere & Cephe Dergisi; 1996 Yilindan Itibaren Yayin Hayatina Başlayan Kapi Pencere Sektörünün Ilk Dergisidir.

Pencere Dergisi; 1996 yılında Ahmet Küçükkalfa tarafından Sektörün bir ihtiyacı olarak düşünülmüş ve Sektörün iletişimi ve bilgilendirilmesi için yayın hayatına başlatılmıştır. Pencere Dergisi 2011 Yılından İtibaren diğer yayın organımız Cephe Dergisi ile birleşerek Kalitesinden taviz vermeden Pencere & Cephe Dergisi olarak yayın hayatına devam etmektedir.

İki ayda bir yayınlanan Pencere & Cephe Dergimiz 5.500 Adet baskısı ile Türkiye Genelinde Sektöre kargo ve kurye ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ayrica Dergilerimiz Yapı Sektörü ile ilgili Yurtiçi ve Yurtdişi Yapi, Pencere, Panjur-Kepenk, Güneşten Korunma Sistemleri (R+T), Alüminyum Fuarlarında Katılımcılara Ve Ziyaretçilere dağıtılmaktadır.

Sektör içi haberleri ve bilgileri içermektedir, hedef kitlesi ağırlıkla Pencere -Kapı – Cam – Cephe - Güneşten Korunma Sistemleri - Cam Balkon Sektörü Üretici / Uygulamacıları ve Mimarlardir. Pvc, Alüminyum, Ahşap Vb. Ürün Grubunu Içeren Kapi-Pencere, Cam, Cephe, Çati, Yalitim, Panjur-Kepenk, Güneşten Korunma Sistemlerini, Yan Sanayini (Makine-Aksesuar-Vs.) ve Mimari Projeleri içermektedir.

Pencere & Cephe Dergimiz iki ayda bir olmak üzere Ocak, Mart, Mayis, Temmuz, Eylül ve Kasim Aylari Ilk Haftasi, Yilda 6 Sayi, 144 Sayfa Mat Kuşe Kağida 23x33 Cm Ebat Ile Basilmaktadir.

PENCERE CEPHE DERGİSİ 2024-1
Pencere Cephe Dergisi 2023-3
Pencere Cephe Dergisi 2023-2

Son Sayımız : Pencere Cephe Dergisi 2024-1 Stuttgart R+T 2024 - Özel İngilizce Sayı

Pencere Cephe Dergisi 2024-1 Stuttgart R+T 2024 - Özel İngilizce Sayı Pencere Cephe Dergisi