Pencere Cephe

Pencere Dergisi; 1996 yılında Ahmet Küçükkalfa tarafından Sektörün bir ihtiyacı olarak düşünülmüş ve Sektörün iletişimi ve bilgilendirilmesi için yayın hayatına başlatılmıştır. Pencere Dergisi 2011 Yılından İtibaren diğer yayın organımız Cephe Dergisi ile birleşerek Kalitesinden taviz vermeden Pencere&Cephe Dergisi olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Kapı Pencere sektörünün ilk dergisi olan Pencere& Cephe Dergisi Sektör içi haberleri, bilgileri, firma ve ürün tanıtımlarını, Türkiye / Dünyadaki Mimari projeleri içermektedir. İki ayda bir yayınlanan Pencere & Cephe Dergimiz 5.500 adet baskısı ile Türkiye genelinde ücretsiz olarak gönderilmektedir.Ayrıca dergilerimiz Yapı sektörü ile ilgili Yurtiçi ve Yurtdışı Yapı, Pencere, Kapı, Alüminyum Fuarlarında katılımcılara ve ziyaretçilere dağıtılmaktadır.

Hedef kitlesi ağırlıkla Pencere sektörü ve Mimarlardır. PVC, Alüminyum, Ahşap vb. ürün grubunu içeren Kapı-Pencere, Cam, Cephe, Çatı, Yalıtım ve Dekorasyon sektörüne yöneliktir. Pencere & Cephe Dergimiz Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül ve Kasım ayları ilk haftası, 144 sayfa mat kuşe kağıda 23x33 cm ebat ile basılmaktadır. Dergimizde yayınlanan görselli Haber, Tanıtım sayfası ve Yurtdışı Fuarlarda dağıtılan dergiler için ekstra ilan ücreti alınmamaktadır.

PENCERE DERGİSİ

Adres : Zekeriyaköy Sarıyer - İSTANBUL

Telefon : +90 (212) 222 22 22

E-Mail : iletisim@penceredergisi.net

X

CONTACT

Thanks for your email

Lorem ipsum dolor sit amet, vel ad sint fugit, velit nostro pertinax ex qui, no ceteros civibus explicari est. Eleifend electram ea mea, omittam reprehendunt nam at. Putant argumentum cum ex. At soluta principes dissentias nam, elit voluptatum vel ex.